رونمایی از محصول جدید شرکت لیفان

مجموعه :مجله ماشین

رونمایی از محصول جدید شرکت لیفان

lifan

رونمایی از محصول جدید شرکت لیفان

با توجه به تصاویری که جدیدا در رسانه‌های چینی، آن هم به صورت جاسوسی و یا نیمه رسمی منتشر شده است، نشان از این دارد که شرکت خودروسازی چینی لیفان ساخت و تکامل خودرویی مینی ون جدید تحت عنوان “ژوانلنگ” را در دستور کار خود قرار داده است، خودرویی که در نگاه اول شاید شما را به یاد خیلی از خودروهای موجود در بازار بیاندازد.

همانند دیگر خودروهای چینی که البته تعداد آنان به خاطر پیشرفت‌های حاصل شده در صنعت خودروسازی چین و جذب طراحان باتجربه بین المللی روز به روز در حال کم شدن است، شاهد یکدnnnnnngg طراحی کاملا ترکیبی برای تکامل محصول جدید لیفان هستیم. به عبارتی ساده‌تر می‌توان فرم بدنه لیفان “ژوانلنگ” را متاثر از خودروی مینی ون فورد S-Max عنوان کرد، ولی جزییات کاری آن بخصوص چراغ‌های پیشانی و جلوپنجره مشبک شش ضلعی آن الگوبرداری شده از نسل جدید محصولات هیوندای موتورز کره جنوبی است که در نگاه اول هم طبیعتا قابل تشخیص هستند.


براساس گفته‌ها، این خودروی مینی ون با سه موتور ۱٫۵ لیتری توربوشارژر، ۱٫۸ لیتری تنفس طبیعی و ۲ لیتری تنفس طبیعی با قیمتی بین ۸۰ هزار الی ۱۱۰ هزار یوان به بازار عرضه خواهد شد که برای پیشرانه توربوشارژر آن جعبه دنده‌ای ۵ سرعته دستی یا ۸ سرعته اتوماتیک و همچنین برای پیشرانه ۱٫۸ لیتری و ۲ لیتری تنفس طبیعی آن هم جعبه دنده‌ای ۵ سرعته دستی و یا ۵ سرعته اتوماتیتک در نظر گرفته شده است.

از لحاظ ابعاد و اندازه هم طول ۴۷۲۰ میلی متری، عرض ۱۸۴۰ میلی متری، ارتفاع ۱۶۶۵ میلی متری و فاصله بین دو محور ۲۷۸۰ میلی متری در نظر گرفته شده است و این درحالیست که فورد S-Max با طول ۴۷۹۶ میلی متر، عرض ۱۹۱۶ میلی متر، ارتفاع ۱۶۵۵ میلی متر و در نهایت فاصله بین دو محور ۲۸۵۰ میلی متری توسعه پیدا کرده تا تنها در فرم کلی بدنه شاهد شباهت لیفان “ژوانلنگ” با فورد S مکس باشیم.

lifan-1

منبع: بامداد


« ديدن اين مطالب نيز به شما توصيه ميشود »


>

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>
>


مدل مو

مدل عینک آفتابی