آشنایی با نگین جواهرات دنیا

مجموعه :مدل جواهرات

آشنایی با نگین جواهرات دنیا

آشنایی با نگین جواهرات دنیا

(گراف) به معنی باكیفیت‌ترین سنگ در تمام دنیا می‌باشد


هری وینستون

هری وینستون از معروف‌ترین و مجلل‌ترین مارك‌های جواهرآلات در تمام دنیا می‌باشد. شاید این جمله مارلین مو را تا به حال نشنیده باشید كه می‌گوید: «جواهرات هری وینستون بهترین دوست خانم‌های جوان هستند.» تقریباً گران‌ترین سنگ‌های جهان را هری وینستون در جواهراتش مورد استفاده قرار می‌دهد. جواهرات ملكه الیزابت دوم از این مارك معروف است.

باسلاتی

یكی از معروف‌ترین و مجلل‌ترین مارك‌های جواهرات در دنیا است. این مارك با كنده‌كاری‌های بسیار ریز و فراوانش معروف است. از یاقوت سرخ، زمرد سبز، یاقوت كبود و الماس‌ها تقریباً در اكثر جواهرات این مارك استفاده شده است.

ون كلیف و آرپلز

طرح اصلی جواهرات ون‌كلیف و آرپِلز از چلچراغ‌ها، لوسترها، قاب‌ها و گچ‌بری‌ها گرفته شده است. ون‌كلیف و آرپِلز از صد سال پیش تا به حال توانسته است جواهرات بسیار زیبایی با طرح‌های پر رمز و راز به مردم عرضه كند. این گونه طرح‌ها در جواهراتی كه به عنوان سنجاق سینه استفاده می‌شوند، بسیار جلوه می‌كنند.

گراف

(گراف) به معنی باكیفیت‌ترین سنگ در تمام دنیا می‌باشد. تنها بهترین و ناب‌ترین الماس‌ها به فروشگاه اصلی گراف در لندن فرستاده می‌شوند تا به جواهرات بسیار گرانبها تبدیل شوند. این الماس‌ها و سنگ‌های ناب در گوشواره‌ها، انگشترها و گردنبندها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تیفانی

چارلز لوئیس تیفانی كار خود را در سال 1837 به عنوان شریك جان ب. شروع كرد. تیفانی نخستین جواهرساز آمریكایی بود كه از نقره استاندارد انگلیسی استفاده كرد و بعدها آن را به عنوان نقره استاندارد آمریكایی عرضه كرد. امروزه تیفانی در سرتاسر دنیا شعبه دارد.

در طرح‌های مختلف جواهرات تیفانی از طلای سفید و تكه‌های ستاره‌ای به شكل دستبندها و گردنبندهای بسیار زیبا و به شكل قلب استفاده می‌شود. انگشترهای تیفانی درست به اندازه دست‌بندهایش معروف هستند.

پیاگت

پیاگت در میان كسانی كه علاقه به داشتن ساعت‌های گرانبهای الماسی دارند، بسیار پرطرفدار است و از گذشته تا به حال بخش اعظم شهرتش را مدیون همین ساعت‌هاست.

كارتیر

لوئیس كارتیر بعد از میسُن كارتیر مسئولیت حفظ نام قدیمی جواهرات كارتیر را به عهده گرفت. این جواهرات زیبا در میان طراحان مد بیشتر طرفداران را دارد و هرگز سبك خود را تغییر نداده است. گربه‌های معروف كارتیر با طلای سفید ساخته می‌شود و بسیار براق و خوش‌نما می‌باشند در انگشترها، پلاك‌ها و دستبندهای طرح گربه از عقیق سیاه و زمرد سبز استفاده می‌شود.

كوپارد

كوپارد، صدمین شعبه خود را در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع در منهتن افتتاح كرد. مردم به جواهرات و الماس‌ها به چشم كارهای هنری نگاه می‌كنند. كیت وینسلت، پنه لوپه كروز و چارلیز ترون جزو هنرپیشگان معروف هالیوود هستند كه جواهرات كوپارد را به نمایش گذاشته‌اند.

بولگاری

یكی از بزرگ‌ترین نام‌ها در جواهرسازی بی‌شك سورتیر بولگاری است. بولگاری نخستین بار كار خود را در سال 1884 شروع كرد. بولگاری در ساخت گردنبندها و دستبندهایش از هنرهای رومی و یونانی الهام گرفت. جواهرات بولگاری معمولاً گران‌قیمت هستند. بولگاری هر سال یك مجموعه جدید به تمام 236 شعبه‌اش در سرتاسر دنیا اضافه می‌كند.

میكی‌موتو

در حالی كه اغلب مارك‌های معروف جواهرآلات در دنیا از الماس‌های خاص استفاده می‌كنند، میكی موتو اهمیت زیادی به استفاده از مرواریدها می‌دهد. بنابراین برای كسانی كه به مرواریدها علاقه دارند، میكی موتو بهترین انتخاب است.

سال گذشته میكی موتو با یك طراح مد ژاپنی به نام یوجی یا ماموتو كار مشترك خود را شروع كرد و این همكاری باعث موفقیت بیشتر آن شده است.

جواهرات زمستان

به خاطر داشته باشید كه در زمستان باید از جواهرآلات سنگین‌تر و درشت‌تر مثل مرواریدها استفاده كنید. استفاده از گوشواره‌ها و گردنبندهای بسیار ریز و ظریف در این فصل چندان جالب نیست زیرا این جواهر‌آلات كوچك در زیر لباس‌ها، شال‌ها و پالتوها پنهان می‌شوند.

اغلب لباس‌های زمستانی تیره هستند و یا اینكه حداقل رنگ خنثی دارند، بنابراین می‌توانید زیورآلاتی با سنگ‌های فیروزه و جواهراتی كه در آن از سنگ‌های زمرد، یاقوت، عقیق و … استفاده شده را به كار ببرید. برخی سنگ‌های جواهر كه رنگ‌های طبیعی دارند بسیار برای زمستان مناسب هستند.

به هر حال جواهرات زمستان بهتر است كه درخشندگی بیشتری داشته باشند حتی اگر از گوشواره‌ها و گردنبندهای نسبتاً كوچك استفاده می‌كنید، بهتر است مدل‌هایی را انتخاب كنید كه بیشتر جلب توجه می‌كنند.

‌گردنبند الماس دانه برفی

این گردنبند زیبا با طلای سفید متناسب با فصل زمستان طراحی شده است. گردنبند دانه برفی را می‌توان به همراه گوشواره‌هایش و حتی انگشتر به كسی كه دوستش دارید، هدیه بدهید.

انگشتر پرنسس

از كنار هم قرار دادن الماس و یاقوت كبود در كنار هم در یك حلقه ساده از طلای سفید، انگشتری بسیار زرق و برق‌دار و مجلل درست شده است. این انگشتر 4 تكه الماس و 5 تكه یاقوت كبود دارد. بهتر است كه از آن در دست راست خود استفاده كنید و یا اینكه از آن به عنوان حلقه ازدواج خود استفاده كنید.

گوشواره‌های ایولیت

این گوشواره به شكل قلب است و با یك جواهر ارغوانی‌رنگ ساخته و طراحی شده است. این گوشواره‌ها مناسب فصل زمستان طراحی شده‌اند.

گردنبند الماس گل

این گردنبند در قسمت آویز خود، یك عقیق سیاه دارد و حدود 15/8 گرم وزن دارد.


« ديدن اين مطالب نيز به شما توصيه ميشود »


>

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>
>


مدل مو

مدل عینک آفتابی